Home About Us Products Dealers Setup Help Photos Pricing Modifieds New Items Racewear Past Success Winners List Used Items Pit Carts Contact

This page is dedicated to all of the drivers that reach victory lane in their GRT racecar. If you are a winner and would like to be on this page, please email us with your name, racetrack, and date here. It will be updated weekly with new winners!!!

ERIC BARNES | Modified Track Champion | Quad City (IL) Speedway
NICK KOEHLER
| NASCAR Dash Champion | Cedar Lake (WI) Speedway
BOB MOORE
| IMCA Modified Track Champion | Raceway (SD) Park
KYLER MOORE
| Washington Modified Tour Champion
JON ORTEGA
| Late Model Track Champion | Southern New Mexico Speedway
AUSTIN PAUL
| Open Wheel Modified Track Champion | CJ (IA) Speedway
TIM POWELL | B-Modified Track Champion | Lakeside (KS) Speedway
MARK SCHAFMAN | USRA A-Modified Track Champion | Lakeside (KS) Speedway
JOHNNY WATERS | Open Wheel Modified Track Champion | Old No. 1 (AR) Speedway

BRYCE TRULL | Emod Winner | Tennessee National Raceway

GUY ALWARDT | $2,550 IMCA Sport Mod Winner | Southern Oregon Speedway
DAKOTA BERRY
| $1,000 High Plains LM Series Winner | I-76 (CO) Speedway
TREVOR CLYMENS
| B-Mod Winner | Antioch (CA) Speedway
BRANDON CONKWRIGHT
| Open Wheel Modified Winner | Salina (KS) Speedway
BRENT CURRAN
| IMCA Northern Sportmod Winner | Ocean (CA) Speedway
DENNIS ELLIOTT
| Two-Time USRA Modified Winner | I-35 (MO) Speedway
CHRIS GREEN | IMCA Modified Winner | Southern (FL) Raceway
RANDY HALL | Open Wheel Modified Winner | Eriez (PA) Speedway
SCOTT HANSEN | $2,000 Midwest Modified Winner | Casino (SD) Speedway
ROBERT HELLEBUST | Open Wheel Modified Winner | Nodak (ND) Speedway
CHRIS HENIGAN | Open Wheel Modified Winner | Timberline (TX) Speedway
JEREMY HICKS | Two-Time Winner | I-75 (TN) Speedway
BOBBY HOGGE IV | IMCA Modified Winner | Ocean (CA) Speedway
BILLY HUMBLE | Late Model Winner | Nevada (MO) Speedway
TYLER KIDWELL | Three-Time USRA B-Modified Winner | Caney Valley (KS) Speedway
TROY LEIKER | Open Wheel Modified Winner | Sheridan (WY) Speedway
JAKE MCBIRNIE | IMCA Super Nationals Sport Mod Winner | Boone (IA) Speedway
BOB MOORE | $1,000 IMCA Modified Winner | Park Jefferson (SD) Speedway
TYLER NEWCOM | Open Wheel Modified Winner | Riverside (AR) Int'l Speedway
JOE NOOJIN | Two-Time Late Model Winner | Talladega (AL) Short Track
ROBERT POWERS | Open Wheel Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
CHASE RUDOLF | IMCA Northern Sportmod Winner | 141 (WI) Speedway
KYLE SCHMIDT | USRA Modified Winner | Salina Highbanks (OK) Speedway
TRAVIS TOOLEY | Two-Time IMCA Modified Winner | Southwest (SD) Speedway
BRYCE TRULL | Emod Winner | Thunderhill (TN) Raceway Park
DOMINIC URSETTA | Two-Time Flatlander Fall Classic Winner | Sherman Co (KS) Speedway
ERIC VANOSDALL | $1,000 Tri-State Late Model Series Winner | Rapid (IA) Speedway
JASON WALLACE | Open Wheel Modified Winner | 311 (NC) Motor Speedway
JOHNNY WISE | $1,000 Southern Outlaw LM Series Winner | Centerville (AR) Speedway
TIM YAEGER, JR. | Open Wheel Modified Winner | Petaluma (CA) Speedway

BRAD ADKISSON | Sportsman Late Model Winner | Wartburg (TN) Speedway
NEIL BAGGETT
| Late Model Winner | Columbus (MS) Speedway
LANCE BORGMAN
| IMCA Northern Sport Mod Winner | Beatrice (NE) Speedway
LANCE BORGMAN
| IMCA Northern Sport Mod Winner | U.S. 30 (NE) Speedway
TREVOR CLYMENS
| B-Mod Winner | Antioch (CA) Speedway
KERRY DAVIS
| Open Wheel Modified Winner | Lakeside (KS) Speedway
ZACH DOCKTER
| IMCA Modified Winner | Williston Basin (ND) Speedway
DENNIS ELLIOTT
| Two-Time USRA Modified Winner | I-35 (MO) Speedway
KEVIN GIBSON
| Limited Late Model Winner | Boyd's (GA) Speedway
JORDAN GRABOUSKI
| IMCA Modified Winner | Beatrice (NE) Speedway
JORDAN GRABOUSKI
| IMCA Modified Winner | U.S. 30 (NE) Speedway
JORDAN GRABOUSKI | IMCA Modified Winner | Eagle (NE) Raceway
DAVID HARWOOD
| Sportsman Late Model Winner | Fort Payne (AL) Motor Speedway
BOBBY HOGGE IV
| $1,500 IMCA Modified Winner | Ocean (CA) Speedway
HUNTER HOUGARD
| Midwest Modified Winner | Greenbush (MN) Race Park
TYLER KIDWELL
| USRA B-Modified Winner | Humboldt (KS) Speedway
TYLER KIDWELL
| USRA B-Modified Winner | Caney Valley (KS) Speedway
TROY LEIKER
| Open Wheel Modified Winner | Sheridan (WY) Speedway
CHAD LYLE
| USRA Modified Winner | Central Missouri Speedway
MATT MARTIN
| IMCA Modified Winner | Kennedale (TX) Speedway Park
JAKE MCBIRNIE
| IMCA Northern Sport Mod Winner | Deer Creek (MN) Speedway
DANNY MORRISON, JR.
| Two-Time Open Wheel Modified Winner | Salina (KS) Speedway
AUSTIN PAUL | Three-Time Open Wheel Modified Winner | CJ (IA) Speedway
TERRY PHILLIPS
| $2,500 USMTS Series Winner | Mason City (IA) Motor Speedway
ROBERT POWERS
| Open Wheel Modified Winner | Crowley's Ridge (AR) Raceway
BRAYDEN PROCTOR
| Open Wheel Modified Winner | Plumerville (AR) Super Speedway
DERRICK RAMEY
| Two-Time Open Wheel Modified Winner | Carolina (NC) Speedway
BRODY ROBE
| Open Wheel Modified Winner | 81 (KS) Speedway
MARLYN SEIDLER
| Open Wheel Modified Winner | Dacotah (ND) Speedway
KALEB STOLBA
| Super Late Model Winner | Legit (MO) Speedway Park
J.R. STRONG
| $1,000 Tri-State Late Model Series Winner | Wagner (SD) Speedway
BRYCE TRULL
| Emod Winner | Duck River (TN) Raceway Park
NICK TUCKER | Sport Modified Winner | Merced (CA) Speedway
JOHNNY WATERS | Open Wheel Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
JUSTIN WEAVER | Limited Late Model Winner | Thunderhill (TN) Raceway

CARLOS AHUMADA, JR. | Open Wheel Modified Winner | Southern NM Speedway
KYLE BEARD
| All Star Racing Series Winner | Greenville (MS) Speedway
BRAD BERRY
| Late Model Winner | Talladega (AL) Short Track
DAKOTA BERRY
| High Plains Late Model Series Winner | I-76 (CO) Speedway
NIC BIDINGER
| USRA Modified Winner | Lakeside (KS) Speedway
LANCE BORGMAN
| IMCA Northern Sport Mod Winner | Beatrice (NE) Speedway
TODD BOULWARE
| Two-Time IMCA Modified Winner | Buena Vista (IA) Raceway
COREY BURCH
| $1,700 Open Wheel Modified Winner | Thunder Hill (KS) Speedway
JOHN CAMPOS
| IMCA Modified Winner | Sunset (OR) Speedway
TAD DAVIS
| Open Wheel Modified Winner | Humboldt (KS) Speedway
NICK DEAL
| IMCA Modified Winner | Stuart (IA) Speedway
CHASE DOMER
| USRA Modified Winner | Springfield (MO) Raceway
JON DRISKILL | Malvern Bank Late Model Series Winner | Springfield (MO) Raceway
BRANDON DURBIN | Open Wheel Modified Winner | Quad City (IL) Speedway
GREG DURBIN | Open Wheel Modified Winner | Quad City (IL) Speedway
TRISTON DYCUS | TOMS Series Winner | West Texas Speedway
TRISTON DYCUS | TOMS Series Winner | Route 66 (TX) Motor Speedway
DENNIS ELLIOTT | USRA Modified Winner | I-35 (MO) Speedway
JT GOODSON | Two-Time Open Wheel Modified Winner | I-30 (AR) Speedway
JORDAN GRABOUSKI | Two-Time IMCA Modified Winner | Beatrice (NE) Speedway
JORDAN GRABOUSKI | IMCA Modified Winner | I-80 (NE) Speedway
JORDAN GRABOUSKI | IMCA Modified Winner | U.S. 36 (MO) Raceway
SCOTT GRAY | Open Wheel Modified Winner | Diamond Mountain (UT) Speedway
ADAM HALL | USRA B-Mod Winner | Lake Ozark (MO) Speedway
DARYL HAY | IMCA Modified Winner | Legit (MO) Speedway Park
JEREMY HICKS | Sportsman Late Model Winner | I-75 (TN) Raceway
MITCHELL HUNT | IMCA Modified Winner | Crystal (MI) Motor Speedway
BUMPER JONES | USRA Modified Winner | Southern New Mexico Speedway
TYLER KIDWELL
| Sooner Limited Modified Series Winner | Caney Valley (KS) Speedway
TYLER KIDWELL
| Two-Time USRA B-Modified Winner | Caney Valley (KS) Speedway
TYLER KIDWELL
| USRA B-Modified Winner | Humboldt (KS) Speedway
NICK KOEHLER
| B-Modified Winner | Cedar Lake (WI) Speedway
CHAD LYLE
| $5,000 A-Modified Winner | Central Missouri Speedway
TAYLOR METZ | IMCA Northern Sport Mod Winner | U.S. 36 (MO) Raceway
RYAN MIDDAUGH | Two-Time USRA Modified Winner | Lake Ozark (MO) Speedway
BOB MOORE | IMCA Modified Winner | Raceway (SD) Park
KYLER MOORE | Open Wheel Modified Winner | Grays Harbor (WA) Raceway
BEN MOUDRY | USRA Iron Man B-Mod Winner | Southern Iowa Speedway
TYLER NEWCOM | Open Wheel Modified Winner | Riverside (AR) Int'l Speedway
CHRIS NIEMAN | IMCA Modified Winner | Diamond Mountain (UT) Speedway
AUSTIN PAUL | Open Wheel Modified Winner | CJ (IA) Speedway
RYAN PORTER | Open Wheel Modified Winner | Merced (CA) Speedway
BRAD POUNDS | IMCA Modified Winner | Bakersfield (CA) Speedway
ROBERT POWERS | Open Wheel Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
BRAYDEN PROCTOR | Open Wheel Modified Winner | Plumerville (AR) Super Speedway
BRODY ROBE | Open Wheel Modified Winner | 81 (KS) Speedway
TYLER RODGERS | Open Wheel Modified Winner | Southern Oregon Speedway
CHASE RUDOLF | IMCA Northern Sport Mod Winner | Stuart (IA) Speedway
RYAN SAWYERS | Open Wheel Modified Winner | Camden (TN) Speedway
KEN SCHRADER | IMCA Modified Winner | Phillips County (CO) Raceway
KEN SCHRADER | IMCA Modified Winner | Merced (CA) Speedway
BRANDON SPANJER | IMCA Modified Winner | Dawson County (NE) Raceway
KALEB STOLBA | Super Late Model Winner | Legit (MO) Speedway Park
MIKE STRIEGEL | USRA B-Modified Winner | Monett (MO) Speedway
BART TAYLOR | IMCA Modified Winner | Big Sky (MT) Speedway
NICK TRENCHARD | $2,500 Northwest Mod Nationals Winner | Grays Harbor (WA) Raceway
BRYCE TRULL | Emod Winner | Thunderhill (TN) Speedway Park
TYLER WAGNER | IMCA Modified Winner | Estevan (CAN) Motor Speedway
JOHNNY WATERS | Open Wheel Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
JUSTIN WEAVER | Limited Late Model Winner | Thunderhill (TN) Raceway
MITCH WEISS | WISSOTA Midwest Modified Winner | Chateau (MN) Raceway
FRED WOJTEK | Two-Time IMCA Modified Winner | Abilene (TX) Speedway
JEREMY WONDERLING | $2,000 RUSH Late Model Series Winner | Outlaw (NY) Speedway
RONNIE WOODS | Open Wheel Modified Winner | Lake Ozark (MO) Speedway
JUSTEN YEAGER | IMCA Modified Winner | I-76 (CO) Speedway

BRAD ADKISSON | Sportsman Late Model Winner | Wartburg (TN) Speedway
JESSE AHO
| Open Wheel Modified Winner | Eagle River (WI) Speedway
JASON ANDERSON
| WISSOTA Modified Winner | Madison (MN) Speedway
JASON ANDERSON
| Midwest Modified Winner | Madison (MN) Speedway
ERIC BARNES
| Open Wheel Modified Winner | Davenport (IA) Speedway
EDDIE BELEC
| IMCA Modified Winner | Sherman County (KS) Speedway
BRAD BERRY
| Late Model Winner | Talladega (AL) Short Track
DAKOTA BERRY
| High Plains Late Model Series Winner | I-76 (CO) Speedway
LANCE BORGMAN
| IMCA Sport Mod Winner | Beatrice (NE) Speedway
TODD BOULWARE
| Open Wheel Modified Winner | Park Jefferson (SD) Speedway
ETHAN BRAAKSMA
| IMCA Northern Sport Mod Winner | 141 (WI) Speedway
BRAD CALHOUN
| IMCA Modified Winner | I-30 (AR) Speedway
ROCKY CAUDLE
| USRA B-Mod Winner | Hamilton County (IA) Speedway
MICHAEL CAWVEY
| USRA B-Mod Winner | Legit (MO) Speedway Park
DALTON CLAY
| B-Mod Winner | Thunderbird (OK) Speedway
DALTON CLAY
| B-Mod Winner | Salina (OK) Highbanks Speedway
TREVOR CLYMENS
| B-Mod Winner | Antioch (CA) Speedway
ROD CORDON
| Open Wheel Modified Winner | Valley (MO) Speedway
CHUCK CUMBY
| Late Model Winner | All-Tech (FL) Raceway
TAD DAVIS
| NCRA Modified Winner | Humboldt (KS) Speedway
NICK DEAL
| IMCA Modified Winner | Shelby County (IA) Speedway
LUCAS DOBBS
| USRA Modified Winner | Nevada (MO) Speedway
J.P. DOWELL
| Open Wheel Modified Winner | Kennedale (TX) Speedway Park
TROY FOULGER
| IMCA Modified Top Dog Nationals Winner | Petaluma (CA) Speedway
DARRON FUQUA | IMCA Modified Winner | US 36 (MO) Raceway
JT GOODSON | Two-Time Open Wheel Modified Winner | I-30 (AR) Speedway
JORDAN GRABOUSKI | Two-Time IMCA Modified Winner | Beatrice (NE) Speedway
BROCK GRONWOLD | WISSOTA Midwest Modified Winner | I-94 (MN) Speedway
HENRY GUSTAVUS | Two-Time Open Wheel Modified Winner | Crowley's Ridge (AR) Raceway
HENRY GUSTAVUS
| Open Wheel Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
BRANDEN HARRIS | Open Wheel Modified Winner | Tri-County (AL) Speedway
CHRIS HAWKINS | Tony Roper Memorial Winner | Midway (MO) Speedway
TRAVIS HAVEN | IMCA Modified Winner | Big Sky Speedway
CHRIS HENIGAN | Open Wheel Modified Winner | Ark-La-Tex (LA) Speedway
TOBY HODGE | Three-Time Open Wheel Modified Winner | Whynot (MS) Motorsports Park
BOBBY HOGGE IV | Jerry Hetrick Memorial Winner | Antioch (CA) Speedway
JASON HOFFMAN | Midwest Modified Winner | Viking (MN) Speedway
SPENCER HUGHES | Open Wheel Modified Winner | Jackson (MS) Motor Speedway
MITCHELL HUNT | IMCA Modified Winner | Crystal (MI) Motor Speedway
KODY JOHNSON | IMCA Modified Winner | Tri-City (MI) Motor Speedway
BUMPER JONES | USRA Modified Winner | Southern New Mexico Speedway
MITCH KEETER | USRA Modified Winner | Springfield (MO) Raceway
MITCH KEETER | NASCAR Modified Winner | Salina (OK) Highbanks Speedway
TYLER KIDWELL | Three-Time USRA B-Modified Winner | Caney Valley (KS) Speedway
TYLER KIDWELL | USRA B-Modified Winner | Humboldt (KS) Speedway
RYAN KNIGHT | Late Model Winner | New Hollis (AL) Speedway
MATTHEW KNIGHT | Late Model Winner | West Georgia Speedway
NICK KOEHLER | WISSOTA Midwest Modified Winner | Eagle Valley (WI) Speedway
JAKE MAYDEN | Open Wheel Modified Winner | Cottage Grove (OR) Speedway
JAKE MCBIRNIE
| IMCA Northern Sport Mod Winner | Boone (IA) Speedway
STEVE MCDOWELL
| Open Wheel Modified Winner | Valley (MO) Speedway
RYAN MIDDAUGH | USRA Modified Winner | Lake Ozark (MO) Speedway
DANNY MORRISON, JR. | Open Wheel Modified Winner | Salina (KS) Speedway
TYLER NEWCOM | Open Wheel Modified Winner | Riverside (AR) Int'l Speedway
ED NOLL | USRA B-Mod Winner | I-35 (MO) Speedway
JOE NOOJIN | Two-Time Late Model Winner | Talladega (AL) Short Track
AUSTIN PAUL | Open Wheel Modified Winner | CJ (IA) Speedway
BRANDON POPPENHEIMER | Allstar Modified Series Winner | Riverside (CA) Int'l Speedway
ROBERT POWERS | Larry Shaw Tribute Winner | Crowley's Ridge (AR) Raceway
BRAYDEN PROCTOR | Two-Time Modified Winner | Plumerville (AR) Super Speedway
STANLEY REED, JR. | USRA Modified Winner | Lawton (OK) Speedway
TAD REUTZEL | IMCA Modified Winner | Kossuth County (IA) Speedway
BRODY ROBE | Open Wheel Modified Winner | 81 (KS) Speedway
COLTON ROBERTS | 602 Crate Late Model Winner | Winchester (TN) Raceway Park
CHASE RUDOLF | IMCA Northern Sport Mod Winner | Stuart (IA) Speedway
RYAN SAWYERS | Open Wheel Modified Winner | Camden (TN) Motor Speedway
MARLYN SEIDLER | Open Wheel Modified Winner | Dacotah (ND) Speedway
DYLAN SHERFICK | IMCA Modified Winner | RPM (KS) Speedway
RICHARD SPRIGGS | IMCA Modified Winner | Bethany (MO) Speedway
KALEB STOLBA | Super Late Model Winner | Legit (MO) Speedway Park
CALEB STONE | IMCA Modified Winner | Cardinal (NM) Motor Speedway
MIKE STRIEGEL | Two-Time USRA B-Modified Winner | Lake Ozark (MO) Speedway
CODY TIDWELL | IMCA Modified Winner | Cotton Bowl (TX) Speedway
TYSON TURNBULL | IMCA Modified Winner | Estevan (CAN) Motor Speedway
NICK TRENCHARD | $2,000 IMCA Modified Winner | Southern Oregon Speedway
NICK TRENCHARD | $1,000 IMCA Modified Winner | Siskiyou (CA) Motor Speedway
MICHAEL TRUSCOTT | NASCAR B-Mod Winner | Spring Lake (WI) Speedway
MICHAEL TRUSCOTT | WISSOTA Midwest Modified Winner | ABC (WI) Raceway
JOHNNY WATERS | Open Wheel Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
BRENNON WEIGHT | WISSOTA Midwest Modified Winner | Tri-County (ND) Speedway
BRETT WHITE | Super Late Model Winner | Greenville (MS) Speedway
FRED WOJTEK | IMCA Modified Winner | Abilene (TX) Speedway
TIM YAEGER, JR. | Open Wheel Modified Winner | Petaluma (CA) Speedway

CODY ACKLIN | USRA B-Modified Winner | North Central Arkansas Speedway
DUSTIN ALLEN
| Open Wheel Modified Winner | Enid (OK) Speedway
KENTON ALLEN
| USRA B-Mod Winner | Caney Valley (KS) Speedway
STEVE AMUNDSON
| WISSOTA Midwest Mod Winner | Deer Creek (MN) Speedway
GUY AHLWARHT
| Sport Mod Winner | Ocean (CA) Speedway
ETHAN BRAAKSMA
| IMCA Northern Sport Mod Winner | Marshalltown (IA) Speedway
JUSTIN BEGLEY
| Economy Bomber Winner | Dixie (GA) Speedway
CARL BERENDSEN
| IMCA Modified Winner | Antioch (CA) Speedway
BRAD BERRY
| Late Model Winner | Talladega (AL) Short Track
DAKOTA BERRY
| Late Model Winner | Phillips County (CO) Raceway
ETHAN BRAAKSMA
| IMCA Sport Mod Winner | Marshalltown (IA) Speedway
COREY BURCH | Two-Time IMCA Modified Winner | Salina (KS) Speedway
CODY BURKE | IMCA Modified Winner | Ocean (CA) Speedway
BLAKE BURNS | Outlaw Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
MARK CARRELL | IMCA Modified Winner | Devils Bowl (TX) Speedway
TREVOR CLYMENS | Two-Time IMCA Northern Sportmod Winner | Antioch (CA) Speedway
CURTIS COOK | Open Wheel Modified Winner | Plumerville (AR) Super Speedway
NICK DEAL | Two-Time IMCA Modified Winner | Shelby County (IA) Speedway
MICHAEL DICKINSON | Late Model Winner | Pineridge (MS) Speedway
DENNIS ELLIOTT | Two-Time USRA Modified Winner | I-35 (MO) Speedway
TROY FOULGER | Open Wheel Modified Winner | Petaluma (CA) Speedway
DARRON FUQUA | IMCA Modified Winner | Thunder Hill (KS) Speedway
JT GOODSON | IMCA Modified Winner | I-30 (AR) Speedway
JT GOODSON | Two-Time IMCA Modified Winner | Batesville (AR) Motor Speedway
JORDAN GRABOUSKI | IMCA Modified Winner | Eagle (NE) Raceway
JORDAN GRABOUSKI | IMCA Modified Winner | Beatrice (NE) Speedway
SCOTT GRAY | Open Wheel Modified Winner | Millard County (UT) Raceway
TRAVIS HAGEN | Open Wheel Modified Winner | Estevan (CAN) Motor Speedway
TRAVIS HAGEN | Open Wheel Modified Winner | Willistin Basin (ND) Speedway
KASEY HALL | Late Model Winner | Fort Payne (AL) Motor Speedway
TRAVIS HATCHER | Open Wheel Modified Winner | I-80 (NE) Speedway
ROBERT HELLEBUST | Two-Time Open Wheel Modified Winner | Nodak (ND) Speedway
CHRIS HENIGAN | Open Wheel Modified Winner | Timberline (TX) Speedway
CHRIS HENIGAN
| Open Wheel Modified Winner | Lone Star (TX) Speedway
BOBBY HOGGE IV | All Star Modified Tour Winner | Thunderbowl (CA) Raceway
DAN HOVDEN | USRA B-Modified Winner | Upper Iowa Speedway
CHAD HOWELL | USRA Modified Winner | Lawton (OK) Speedway
NATE HUGHES | IMCA Modified Winner | Hamilton County (IA) Speedway
TRAVIS JOHNSON | Open Wheel Modified Winner | Southern Oklahoma Speedway
TYLER KIDWELL | Two-Time USRA B-Modified Winner | Caney Valley (KS) Speedway
JASON KNOWLES | Crate Late Model Winner | Outlaw (NY) Speedway
CHAD LYLE | Open Wheel Modified Winner | Central Missouri Speedway
RYAN MCDANIEL | IMCA Modified Winner | Siskiyou (CA) Motor Speedway
STEVE MCDOWELL | Two-Time Open Wheel Modified Winner | Valley (MO) Speedway
RYAN MIDDAUGH | Two-Time USRA Modified Winner | Lake Ozark (MO) Speedway
KRIS MILLER | Open Wheel Modified Winner | Elk City (OK) Motor Speedway
KYLER MOORE | Washington Modified Tour Winner | Grays Harbor (WA) Raceway
KYLER MOORE | Open Wheel Modified Winner | Grays Harbor (WA) Raceway
JIM MORELOCK | WISSOTA Midwest Modified Winner | Jamestown (ND) Speedway
CHRIS NIEMAN | IMCA Modified Winner | Diamond Mountain (UT) Speedway
STEVE NOLAND | Open Wheel Modified Winner | Kern County (CA) Raceway Park
ED NOLL | USRA B-Mod Winner | I-35 (MO) Speedway
AUSTIN PAUL | Two-Time Open Wheel Modified Winner | CJ (IA) Speedway
TERRY PHILLIPS | $1,000 IMCA Modified Winner | Marshalltown (IA) Speedway
BRAD POUNDS | IMCA Modified Winner | Kern County (CA) Raceway Park
ALEX POWELL | Open Wheel Modified Winner | Warren (AR) Speedway
TIM POWELL | Three-Time B-Mod Winner | Lakeside (KS) Speedway
DAN POWERS | Open Wheel Modified Winner | 81 (KS) Speedway
ROBERT POWERS | IMCA Modified Winner | Crowley's Ridge (AR) Raceway
DALE PROCTOR | Two-Time Outlaw Modified Winner | Plumerville (AR) Super Speedway
BUTCH REID | Open Wheel Modified Winner | Cardinal (NM) Speedway
TAD REUTZEL
| IMCA Modified Winner | Kossuth County (IA) Raceway
BRODY ROBE
| Open Wheel Modified Winner | 81 (KS) Speedway
KYLE SCHMIDT | USRA Modified Winner | Salina Highbanks (OK) Speedway
TIM SHEPPARD | IMCA Sportmod Winner | 141 (WI) Speedway
DYLAN SHERFICK | IMCA Modified Winner | RPM (KS) Speedway
KALEB STOLBA | Two-Time Late Model Winner | Legit (MO) Speedway Park
MIKE STRIEGEL | USRA B-Modified Winner | Lake Ozark (MO) Speedway
ETHAN TANNER | E-Mod Winner | Thunderhill (TN) Raceway Park
CODY TIDWELL | IMCA Modified Winner | Cotton Bowl (TX) Speedway
ROB TOLAND | Open Wheel Modified Winner | Davenport (IA) Speedway
NICK TRENCHARD | IMCA Modified Winner | Madras (OR) Speedway
MICHAEL TRUSCOTT | A-Mod Winner | Spring Lake (WI) Speedway
MICHAEL TRUSCOTT
| A-Mod Winner | Rice Lake (WI) Speedway
MICHAEL TRUSCOTT | A-Mod Winner | Eagle Valley (WI) Speedway
JOHNNY WATERS | Open Wheel Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
MITCH WEISS | WISSOTA B-Mod Winner | Deer Creek (MN) Speedway
MITCH WEISS | WISSOTA B-Mod Winner | Cedar Lake (WI) Speedway
FRED WOJTEK | IMCA Modified Winner | Abilene (TX) Speedway

ERIC BARNES | Open Wheel Modified Winner | Quad City (IL) Speedway
JOSH BAUCOM
| Pro Modified Winner | Boothill (LA) Speedway
EDDIE BELEC
| Open Wheel Modified Winner | I-76 (CO) Speedway
LANCE BORGMAN
| Two-Time IMCA Sport Mod Winner | Eagle (NE) Raceway
LANCE BORGMAN
| IMCA Sport Mod Winner | I-80 (NE) Speedway
ALAN BROWN
| Open Wheel Modified Winner | Diamond Park (AR) Speedway
DYLAN BROWNING
| UMP Modified Winner | Volusia (FL) Speedway Park
DYLAN BROWNING
| UMP Modified Winner | North Florida Speedway
CODY BURKE | IMCA Modified Winner | Santa Maria (CA) Raceway
TREVOR CLYMENS
| Sharp Shooter Modified Series Winner | Antioch (CA) Speedway
CURTIS COOK | $3,000 Allstar Modified Series Winner | Plumerville (AR) Super Speedway
JORDAN GRABOUSKI | $5,000 Bug Eater Bash Modified Winner | I-80 (NE) Speedway
JORDAN GRABOUSKI | $2,000 Ice Breaker Modified Winner | Eagle (NE) Raceway
JORDAN GRABOUSKI | IMCA Modified Winner | Eagle (NE) Raceway
JACOB HOBSCHEIDT | Dirt Dominator Winner | Eagle (NE) Raceway
GREGG HOLLINGSWORTH | Two-Time Modified Winner | Whynot (MS) Motorsports Park
SHANE HIATT | $1,000 Ice Breaker Modified Winner | Eagle (NE) Raceway
TYLER RAY KIDWELL | Open Wheel Modified Winner | Caney Valley (KS) Speedway
JARRETT MILLER | Late Model Winner | ECM (AL) Speedway
BOB MOORE | Open Wheel Modified Winner | Raceway (SD) Park
CHRIS MOTT | Late Model Winner | Willamette (OR) Speedway
CHRIS NIEMAN | IMCA Modified Winner | American Valley (CA) Speedway
BRAD POUNDS | Open Wheel Modified Winner | Kern County (CA) Raceway Park
TIM POWELL | B-Mod Winner | Lakeside (KS) Speedway
DAN POWERS | Open Wheel Modified Winner | 81 (KS) Speedway
BUTCH REID | Two-Time Open Wheel Modified Winner | Cardinal (NM) Speedway
BRODY ROBE | Open Wheel Modified Winner | 81 (KS) Speedway
ZACH SANDERS | USRA Modified Winner | I-35 (MO) Speedway
GARRETT SPORHASE | IMCA Modified Winner | Phillips County (CO) Raceway
MIKE STREIGEL | USRA B-Modified Winner | Salina Highbanks (OK) Speedway
MIKE STREIGEL | USRA B-Modified Winner | Lucas Oil (MO) Speedway
MIKE STREIGEL | USRA B-Modified Winner | Lake Ozark (MO) Speedway
MATT THARP | Limited Late Model Winner | Volunteer (TN) Speedway
ROB TOLAND | Open Wheel Modified Winner | Davenport (IA) Speedway
ROB TOLAND | Open Wheel Modified Winner | Quad City (IL) Speedway
JOHNNY WATERS | Two-Time Open Wheel Modified Winner | Old No. 1 (AR) Speedway
KYLE WHITWORTH | IMCA Modified Winner | Grayson County (TX) Speedway
TRENT WILSON | Late Model Winner | Hendry County (FL) Motorsports Park

COLBY DARDA | Late Model Winner | West Georgia Speedway
BRAD DOHERTY
| $1,000 Southern Stampede Modified Winner | Southern Oklahoma Speedway
JP DOWELL
| Open Wheel Modified Winner | Heart O' Texas Speedway
NEAL FLOWERS
| Open Wheel Modified Winner | Cardinal (NM) Speedway
JORDAN GRABOUSKI
| $2,500 Spring Nationals Modified Winner | Beatrice (NE) Speedway
MATTHEW MARTIN
| IMCA Modified Winner | Kennedale (TX) Speedway
BRAD POUNDS | $3,000 Open Wheel Modified Winner | Pahrump Valley (NV) Speedway
LANCE WALKER | USCS Modified Winner | Hattiesburg (MS) Motor Speedway
FRED WOJTEK | IMCA Modified Winner | Abilene (TX) Speedway

ETHAN BRAAKSMA | Two-Time IMCA Sport Mod Winner | Arizona Speedway
JON ORTEGA | Southwest Dirt Racing Association Winner | Canyon (AZ) Speedway Park

 

 

|| Home || About Us || Products || Dealers || Setup Help || Photos || Pricing || Modifieds ||
|| New Items || Racewear || Past Success || Winners List
|| Used Items || Pit Carts || Contact ||

Delph Communications Click Here to View GRT Video!!! Cliburn Performance Driving School! Follow GRT on Twitter! Follow GRT on Facebook!